نوروز 98

نوروز ۹۸

عرض سلام و احترام خدمت کاربران گرانقدر مجموعه وطن وب هاست؛

پیشاپیش به رسم ادب و به رسم هر ساله فرخنده نوروز ۹۸ و بهار پیش رو را خدمت شما کاربران عزیز مجموعه وزین وطن وب هاست تبریک عرض می نماییم، امید است سال پیش رو، سالی بِه از هر سال و سالی سراسر آرامش و برکت برای شما عزیزان باشد.

نوروز

با توجه به تحولات ارزی و اقتصادی پیش آماده در سالی که طی شد، سخت ترین شرایط سرویس دهی برای اکثر سرویس دهندگان میزبانی وب با توجه به ارتباط مستقیم سرویس ها و خدمات مجموعه های میزبانی وب با قیمت ارز پیش آمد و شرایط پیش رو بسیار سخت و نابسمان بود.

لکن ما همواره در لحظات سخت نیز همپای کاربران بوده ایم بدین منظور امسال نیز تخفیفات متنوعی را در قالب ۵ مجموعه سرویس برای همراهان همیشگی وطن وب هاست در نظر گرفته ایم.

از تاریخ ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ لغایت ۱۴ فروردین ۱۳۹۸ شما کاربران و همراهان گرامی می توانید با وارد کردن هر یک از کد تخفیف های زیر، از تخفیف های ویژه نوروزی وطن وب هاست بهره مند شوید.

کد های تخفیف:

نام محصول کد تخفیف درصد توضیح تخفیف لینک محصول
هاست لینوکس حرفه ای nowruz98pro ۱۵ پرداخت سالیانه جهت ورود اینجا کلیک کنید
هاست لینوکس ویژه nowruz98vip ۲۰ پرداخت سالیانه جهت ورود اینجا کلیک کنید
هاست دانلود ایران nowruz98dl ۵۰ پرداخت سالیانه جهت ورود اینجا کلیک کنید
هاست بات تلگرام nowruz98tg ۲۵ پرداخت سالیانه جهت ورود اینجا کلیک کنید
افزونه های وردپرس nowruz98add ۵۰ یکبار پرداخت جهت ورود اینجا کلیک کنید

توجه :

۱- کنسل کردن یک سرویس مشابه جهت استفاده از تخفیف و خرید سرویس جدید با این تخفیف تخلف محسوب می گردد و موجب کنسل کردن هر دو سرویس خواهد شد.

۲- تنها در صورتی که در زمان خرید از کد تخفیف استفاده کرده باشید امکان استفاده از این تخفیف را دارید. پس از خرید به هیچ عنوان امکان اعمال تخفیف نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *